Şanslı
Ana Sayfa | İletişim Çankaya Belediyesi

ŞANSLILARIN DOSTLARI ARTIYOR

Çankaya Belediyesi’nin “Şanslının Şansı Olun” projesine taksi durakları ve sitelerle hayat veriyor. Duyarlı taksi esnafı ve sitelerin sahipsiz hayvanlara kucak açtığı proje kapsamında bugüne kadar 4 taksi durağı ve farklı siteler barınakta kalan köpekleri sahiplendi. Çankaya Belediyesi, Şanslıların Şansı olan durak ve sitelere kulübe ve mama desteği de veriyor.

 

Çankaya Belediyesi taksi duraklarıyla el ele vererek, sahipsiz köpekleri sahiplendirme projesine devam ediyor.  “Şanslının Şansı Olun” projesi kapsamında sahipsiz sokak hayvanlarına sıcak bir yuva bulmak için çalışmalarına devam eden Çankaya Belediyesi proje kapsamında 3 farklı taksi durağına daha kulübe ve mama desteğinde bulundu. Köpeği olmayan bir taksi durağı daha proje kapsamında barınakta kalan köpeklerden birini sahiplendi.

Çankaya Belediyesi'nin “Şanslının Şansı Olun” projesine Oran’da bulunan Ata Metiş Taksi Durağı ile Öveçler Taksi Durağı, Mete Taksi Durağı esnafı destek verdi. Çankaya Belediyesi’nin yeni projelerinden haberdar olduktan sonra projeye destek vermek için belediye yetkililerine ulaşarak daha önce Çankaya Belediyesi barınağından sahiplendikleri köpekleri için kulübe ve mama desteği isteyen Ata Metiş Taksi durağı esnafı, proje içinde yer almaktan mutluluk duyduklarını söylediler.

Çankaya Belediyesi yetkilileri, sokak köpeklerini sahiplendirmek için her türlü işbirliği içerisinde olacaklarını belirterek siteler ve inşaat alanları için de ayrıca çalışma yaptıklarını belirttiler. Çankaya Belediyesi yetkilileri bugüne kadar Çiğdem Mahallesi ve Keklikpınarı’nda farklı sitelere kulübe yerleştirdi. Bölgelerinde yaşayan köpekleri besleyen vatandaşlar uygulamadan memnun olduklarını belirtiyorlar.

 
 
Harita